ќе пројде и среда, а ти уште си ми скарана...
Доскочици:
Кај и да си у Август у Кушадаси да си!

Кај и да си у Август у Кушадаси да си!

Со девојчето под рука
си неаме мука,
20 часа у аутобус
незгодни ко абортус.

Мераба, мераба
чајче, баклава.
Хотелче, базенче,
винце на балконче.

Еротска масажа
на дивосвињина плажа
Крстарење со брод
нема боље провод

Сонце и плажа голема
ладам гузица у вода солена
Ефес пивце ладно
макар било и задњо

Вака до сто и една
да имав полна книшка штедна
Кога тогаш мора да се вратиш
за секој мерак вреди да си платиш

Инфо за Докторот

avatar
Маалски шизик у озбилни години. Искусен стратег во заведувањето на женки. Доктор на науки со усовршени вештини во областа на женското меѓуножје.